NANUK 990

  17 029 грн.
  17 029 грн..

  Наявність: Є в наявності

  Технічні характеристики
  NANUK 990

  Артикул NANUK 990
  Product status: Expected

  Опис товару

  Внутрішній розмір кейса NANUK 990 по довжині становить 44 дюйма (111,8 см). Модель розроблена як сучасний захисний кейс для транспортування й зберігання напівавтоматичної AR-15 (у стандартному варіанті комплектації) чи будь-якої іншої гвинтівки, карабіна, дробовика відповідної довжини, або ж короткоствольної зброї у комплекті з додатковим спорядженням і боєприпасами (ложементи для них придбати можна окремо). Окрім того, Nanuk 990 як великий і міцний дорожній кофр дуже часто використовують також аматори та фахівці в області фото- й відеозйомки (оператори, репортери, блогери, стримери та ін.) для перевезення дорогого освітлювального обладнання, штативів, антен тощо.

  Основні технічні параметри моделі Nanuk 990:

  • внутрішні розміри (Д х Ш х В): 111.8 x 36.8 x 15.2 см
  • зовнішні розміри (Д х Ш х В): 119.6 x 44 x 16.8 см
  • матеріал корпусу: сополімер поліпропілену NK-7
  • водонепроникність: сертифікат IPX7 (зберігає повну герметичність при зануренні у воду на глибину до 1 метра на час до 30 хвилин)
  • пилонепроникність: сертифікат IP6X (повний захист від пилу)
  • умовно довічна гарантія від виробника
  • дозвіл на перевезення у багажному відсіку літака: Так
  • дозвіл на перевезення на місцях для ручної поклажі у салоні літака: Ні

  Захисний кейс Nanuk 990 серії LONG (подовжений)


  Кейс забезпечує максимально надійний захист вмісту від механічних пошкоджень, води, бруду, пилу та інших небажаних впливів. Модель розроблена як захисний кейс для транспортування й зберігання напівавтоматичної AR-15 (у стандартному варіанті комплектації) чи будь-якої іншої гвинтівки, карабіна, дробовика відповідної довжини, або ж короткоствольної зброї у комплекті з додатковим спорядженням і боєприпасами (ложементи для них придбати можна окремо). Тому цим кейсом давно й успішно користуються професійні спортсмени, мисливці, співробітники правоохоронних органів і військові.


  Окрім того, Nanuk 990 як великий і міцний дорожній кофр дуже часто використовують також аматори та фахівці в області фото- й відеозйомки (оператори, репортери, блогери, стримери та ін.) для перевезення дорогого освітлювального обладнання, штативів, антен тощо.


  NANUK 990 оснащений двома складними ручками із гумовим покриттям та вбудованими фіксаторами і парою міцних поліуретанових коліс. Отже, цей кейс однаково зручно як носити в руках, так і котити по твердій поверхні.


  Легкий і міцний Nanuk 990 виготовлений з ударотривкої полімерної смоли NK-7 з опорними вузлами із нержавіючої сталі та посиленими куточками. Конструкцією передбачено відразу чотири фірмових замки Power Claw, тому Nanuk 990 з гарантованою надійністю захищає вміст під час транспортування. При цьому два з чотирьох Power Claw оснащені механізмами TSA, котрі значно спрощують і прискорюють процедуру огляду вмісту кейса співробітниками служби безпеки в аеропортах.


  Рівень протиударного захисту Nanuk 990 підтверджений офіційними сертифікатами MIL-Spec. Велика верхня кришка кейса має пристрій фіксації - спеціальні петлі надійно утримують кришку у відкритому положенні, тому цей кейс ніколи не закриється випадково, а кришка не вдарить по пальцях. Всі металеві елементи Nanuk 990 - петлі, пружини й штифти - виготовлені із високоякісної аустенітної нержавіючої сталі марки 304, тому навіть через багато років інтенсивної експлуатації кейс Nanuk працює, як новий.


  NANUK 990, як і всі моделі цієї серії, має пару ергономічних ручок. Основа і петлі кожної ручки теж виготовлені із нержавіючої сталі, а зовнішня поверхня покрита м'яким і нековзним полімером, завдяки якому кейс носити в руках значно простіше й безпечніше, як для вмісту, так і для самого користувача. Обидві ручки мають вбудовані пружини, міцно фіксуються у закритому положенні й не бовтаються, коли кейс переносять чи перевозять.


  Кейс також оснащений вбудованим клапаном автоматичного вирівнювання тиску і внутрішньою системою кріплень. Фактично кожен Nanuk 990 має другий, внутрішній каркас, вмонтований у корпус. Таке рішення дає змогу за необхідності щільно закріпити вміст всередині кейса без додаткових гвинтів чи шурупів, а також встановити всередині спеціальні алюмінієві або полікарбонатні панелі для більш ефективного захисту вмісту. На модель Nanuk 990 компанія Plasticase надає довічну гарантію.