NANUK 985

  16 059 грн.
  16 059 грн..

  Наявність: Є в наявності

  Технічні характеристики
  NANUK 985

  Артикул NANUK 985
  Product status: Expected

  Опис товару

  Кейс забезпечує максимально надійний захист від механічних пошкоджень, води, бруду, пилу та інших небажаних впливів. Плюс, міцний, достатньо легкий і відносно компактний Nanuk 985 оптимізований для зберігання та транспортування, зокрема довгоствольної стрілецької зброї. Тому цим кейсом давно й успішно користуються професійні спортсмени, мисливці, співробітники правоохоронних органів і військові.

  Основні технічні параметри моделі Nanuk 985:

  • внутрішні розміри (Д х Ш х В): 93 x 36.8 x 15.2 см
  • зовнішні розміри (Д х Ш х В): 101 x 44 x 16.8 см
  • матеріал корпусу: сополімер поліпропілену NK-7
  • водонепроникність: сертифікат IPX7 (зберігає повну герметичність при зануренні у воду на глибину до 1 метра на час до 30 хвилин)
  • пилонепроникність: сертифікат IP6X (повний захист від пилу)
  • умовно довічна гарантія від виробника
  • дозвіл на перевезення у багажному відсіку літака: Так
  • дозвіл на перевезення на місцях для ручної поклажі у салоні літака: Ні


  Захисний кейс Nanuk 985 серії LONG (подовжений)


  Кейс забезпечує максимально надійний захист від механічних пошкоджень, води, бруду, пилу та інших небажаних впливів. Плюс, міцний, достатньо легкий і відносно компактний Nanuk 985 оптимізований для зберігання і транспортування, зокрема довгоствольної стрілецької зброї (гвинтівок, карабінів, дробовиків тощо) і за розмірами ідеально підходить для перевезення у багажниках звичайних легкових авто та спеціалізованих службових автомобілів.


  NANUK 985 оснащений двома складними ручками із гумовим покриттям та вбудованими фіксаторами і парою міцних поліуретанових коліс. Отже, цей кейс однаково зручно як носити в руках, так і котити по твердій поверхні. Тому цю модель як великий і надійний дорожній кофр дуже часто використовують також аматори й професіонали в області фото- та відеозйомки (оператори, репортери, блогери, стримери та ін.) для перевезення дорогого освітлювального обладнання, штативів, антен тощо.


  Легкий і міцний Nanuk 985 виготовлений з ударотривкої полімерної смоли NK-7 з опорними вузлами із нержавіючої сталі та посиленими куточками. Кейс водо- та пилонепроникний, ударостійкий і надзвичайно живучий, завдяки чому ідеально підходить для тривалого і правильного зберігання, захисту та транспортування зброї, ламких інструментів і дорогого електронного обладнання у найскладніших умовах.


  Конструкцією передбачено відразу 4 фірмових замки Power Claw, тому Nanuk 985 з гарантованою надійністю захищає вміст під час транспортування. При цьому два з чотирьох Power Claw оснащені механізмами TSA, котрі значно спрощують і прискорюють процедуру огляду вмісту кейса співробітниками служби безпеки в аеропортах.


  Рівень протиударного захисту Nanuk 985 підтверджений офіційними сертифікатами MIL-Spec. Велика верхня кришка кейса має пристрій фіксації - спеціальні петлі надійно утримують кришку у відкритому положенні, тому цей кейс ніколи не закриється випадково, а кришка не вдарить по пальцях. Всі металеві елементи Nanuk 985 - петлі, пружини й штифти - виготовлені із високоякісної аустенітної нержавіючої сталі марки 304, тому навіть через багато років інтенсивної експлуатації кейс Nanuk працює, як новий.


  NANUK 985, як і всі моделі цієї серії, має пару ергономічних ручок. Основа і петлі кожної ручки теж виготовлені із нержавіючої сталі, а зовнішня поверхня покрита м'яким і нековзним полімером, завдяки якому кейс носити в руках значно простіше й безпечніше, як для вмісту, так і для самого користувача. Обидві ручки мають вбудовані пружини, міцно фіксуються у закритому положенні й не бовтаються, коли кейс переносять чи перевозять.


  Кейс також оснащений вбудованим клапаном автоматичного вирівнювання тиску і внутрішньою системою кріплень. Фактично кожен Nanuk 985 має другий, внутрішній каркас, вмонтований у корпус. Таке рішення дає змогу за необхідності щільно закріпити вміст всередині кейса без додаткових гвинтів чи шурупів, а також встановити всередині спеціальні алюмінієві або полікарбонатні панелі для більш ефективного захисту вмісту. На модель Nanuk 985 компанія Plasticase надає довічну гарантію.