NANUK 985 AR15 Case

  25 179 грн.
  25 179 грн..

  Наявність: Є в наявності

  Технічні характеристики
  NANUK 985 AR15 Case

  Артикул NANUK 985 AR15 Case
  Product status: Expected

  Опис товару

  Nanuk 985 AR15 Case забезпечує максимально надійний захист зброї і боєприпасів від механічних пошкоджень, води, бруду, пилу та інших неприємностей. Кейс оснащений двома складними ручками з гумовим покриттям і з вбудованими фіксаторами та парою міцних поліуретанових коліс. Так що, його однаково зручно як носити в руках, так і котити по твердій поверхні. Плюс, міцний, достатньо легкий і відносно компактний Nanuk 985 за розмірами ідеально підходить для перевезення у багажниках звичайних легкових авто і спеціалізованих службових автомобілів. Тому цим кейсом давно і успішно користуються професійні спортсмени, мисливці, співробітники правоохоронних органів та військові.

  У щільній вкладці-ложементі із високоякісного полімерного матеріалу передбачені місця для карабіна AR-15 у стандартній конфігурації, для 8 запасних магазинів, для пенала із приладдям та для двох фірмових пеналів-вологоабсорбаторів NANUK Desiccant Pack.


  Основні технічні параметри моделі Nanuk 985 AR15 Case:


  • внутрішні розміри (Д х Ш х В): 93.0 x 36.8 x 15.2 см
  • зовнішні розміри (Д х Ш х В): 101.0 x 44.0 x 16.8 см
  • матеріал корпусу: сополімер поліпропілену NK-7
  • водонепроникність: сертифікат IPX7 (зберігає повну герметичність при зануренні у воду на глибину до 1 метра на час до 30 хвилин)
  • пилонепроникність: сертифікат IP6X (повний захист від пилу)
  • сертифікат MIL-SPEC
  • умовно довічна гарантія від виробника
  • дозвіл на перевезення у багажному відсіку літака: Так
  • дозвіл на перевезення на місцях для ручної поклажі у салоні літака: Ні

  Спеціалізований захисний кейс для карабіна Nanuk 985 AR15 Case


  Модель Nanuk 985 розроблена як захисний кейс для транспортування і зберігання карабіна AR-15 і боєприпасів до нього та виготовлена із ударотривкої смоли NK-7 з опорними вузлами із нержавіючої сталі та посиленими кутками. Цей матеріал не деформується з часом, у нього відсутній ефект "втоми" і він зберігає свої захисні властивості навіть після тривалої експлуатації у надзвичайно складних умовах.


  Конструкцією передбачено відразу 4 фірмових замки Power Claw, тому Nanuk 985 з гарантованою надійністю захищає вміст під час транспортування. При цьому два з чотирьох Power Claw оснащені механізмами TSA, котрі значно спрощують і прискорюють процедуру огляду вмісту кейса співробітниками служби безпеки в аеропортах. А високоефективна прокладка із зносостійкого полімеру забезпечує повну герметичність і водонепроникність кейса (що її Nanuk 985 гарантовано зберігає навіть при зануренні на глибину до 1 метра протягом 30 хвилин) та гарантовано захищає зброю і боєприпаси від пилу, бруду, вологи, а також від механічних пошкоджень від ударів і падінь. Тому цим кейсом давно і успішно користуються професійні спортсмени, мисливці, співробітники правоохоронних органів і військові.


  У щільній вкладці-ложементі із високоякісного полімерного матеріалу передбачені місця для карабіна AR-15 у стандартній конфігурації, для 8 запасних магазинів, для пенала із приладдям та для двох фірмових пеналів-вологоабсорбаторів NANUK Desiccant Pack (для більш ефективного захисту зброї від шкідливого впливу вологи). Кейс оснащений двома складними ручками з гумовим покриттям і з вбудованими фіксаторами та парою міцних поліуретанових коліс. Так що, його однаково зручно як носити в руках, так і котити по твердій поверхні. Плюс, міцний, достатньо легкий і відносно компактний Nanuk 985 за розмірами ідеально підходить для перевезення у багажниках звичайних легкових авто і спеціалізованих службових автомобілів.


  Окрім того, конструкцією Nanuk 985 передбачені дві металеві провушини у корпусі й кришці для додаткових навісних замків (звичайних чи кодових) - ще один простий, але дуже ефективний рівень захисту вмісту і самого кейса.


  Рівень протиударного захисту Nanuk 985 підтверджений офіційними сертифікатами MIL-Spec. Верхня кришка кейса оснащена пристроєм фіксації - спеціальні петлі надійно утримують кришку у відкритому положенні, тому цей кейс ніколи не закриється випадково, а кришка не вдарить по пальцях. Всі металеві елементи Nanuk 985 - петлі, пружини й штифти - виготовлені з високоякісної аустенітної нержавіючої сталі марки 304, тому навіть через багато років інтенсивної експлуатації кейс Nanuk функціонує, як новий.


  Кейс також оснащений вбудованим клапаном автоматичного вирівнювання тиску і внутрішньою системою кріплень. Фактично Nanuk 909 має другий, внутрішній каркас, вмонтований у корпус. Таке рішення дає змогу за необхідності щільно закріпити зброю і боєприпаси всередині кейса без додаткових гвинтів і шурупів, а також встановити всередині спеціальні алюмінієві або полікарбонатні панелі для більш ефективного захисту вмісту. На модель Nanuk 985 AR15 Case компанія Plasticase надає довічну гарантію.