NANUK 970

  16 419 грн.
  16 419 грн..

  Наявність: Є в наявності

  Технічні характеристики
  NANUK 970

  Артикул NANUK 970
  Product status: Expected

  Опис товару

  Потужний, та напрочуд мобільний кофр квадратної форми зі збільшеним внутрішнім об'ємом - близько 134 літрів (при тому, що сам кофр важить мешне 12 кг). Nanuk 970 гарантовано вміщує все, що треба, і забезпечує максимально надійний захист вашого робочого чи особистого обладнання (навіть досить об'ємного та важкого), інструментів та спорядження від механічних пошкоджень, води, бруду, пилу та інших неприємностей. І навіть повністю завантажений Nanuk 970 не завдає жодних незручностей у дорозі. Кофр добре збалансований, а потужним поліуретановим колесам і міцній висувній ручці кофр навіть з дуже важким вмістом можна рухати легко і без зайвих зусиль, практично по будь-якій поверхні і у будь-яку погоду.

  Основні технічні параметри моделі Nanuk 970:

  • внутрішні розміри (Д х Ш х В): 61.0 x 61.0 x 36.1 см
  • зовнішні розміри (Д х Ш х В): 69.9 x 69.1 x 40.6 см
  • матеріал корпусу: сополімер поліпропілену NK-7
  • водонепроникність: сертифікат IPX7 (зберігає повну герметичність при зануренні у воду на глибину до 1 метра на час до 30 хвилин)
  • пилонепроникність: сертифікат IP6X (повний захист від пилу)
  • сертифікат MIL-SPEC
  • умовно довічна гарантія від виробника
  • дозвіл на перевезення у багажному відсіку літака: Так
  • дозвіл на перевезення на місцях для ручної поклажі у салоні літака: Ні


  Захисний кейс Nanuk 970 серії WHEELED (на колесах)


  Nanuk 970 - це ультрасучасний захисний кофр професійного рівня. Надійний, зручний, водо- і пилотривкий, ударостійкий і надзвичайно живучий. Модель оснащена парою надійних коліс, потужними фірмовими замками Power Claw і відразу трьома міцними ручками з м'яким і нековзким гумовим покриттям, завдяки чому сьогодні заслужено вважається однією з найбільш зручних і практичних на ринку. І це ще не все.


  Потужні поліуретанові колеса Nanuk 970 розраховані не тільки на ідеально рівне покриття підлоги аеропортів і вокзалів. Вони впевнено витримують перевезення повністю завантаженого кейса по будь-якій дорозі чи навіть по бездоріжжю. А висувна ручка відмінно збалансована і дає змогу рівно та без зайвих зусиль буксирувати кейс однією рукою. Тому досить простий на вигляд Nanuk 970 - це насправді універсальне і максимально функціональне рішення для зберігання й траспортування чого завгодно і куди завгодно.


  Nanuk 970 сконструйований так, щоб ефективно захищати вміст від різноманітних механічних пошкоджень, води, бруду, пилу та інших небажаних пригод. Кейс виготовлений із ударостійкої полімерної смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і посиленими куточками, він герметично закривається, а фірмові замки Power Claw особливої конструкції гарантують, що кейс ніколи не відкриється сам навіть у найекстремальніших ситуаціях.


  Він великий, місткий (майже 130 літрів внутрішнього об'єму) і оптимізований для простого й безпечного перевезення і зберігання громіздкого, важкого і дорогого вантажу. NANUK 970 забезпечує максимально надійний захист вашому робочому чи особистому обладнанню, інструментам і спорядженню від механічних пошкоджень, води, бруду, пилу та інших неприємностей. І головне, надійний і міцний Nanuk 970 ніколи не завдає ніяких незручностей, навіть коли він завантажений по самий верх. Завдяки потужним поліуретановим колесам і міцній висувній ручці кофр навіть з дуже важким вмістом можна рухати легко і без зайвих зусиль, практично по будь-якій поверхні і у будь-яку погоду.


  Рівень протиударного захисту Nanuk 970 підтверджений офіційними сертифікатами MIL-Spec. Велика верхня кришка кейса оснащена пристроєм фіксації - спеціальні петлі надійно утримують кришку у відкритому положенні, тому цей кейс ніколи не закриється випадково, а кришка не вдарить по пальцях. Обидві ручки для перенесення у Nanuk 970 виготовлені із нержавіючої сталі і теж мають вбудовані пружинні фіксатори. Фіксатор, варто тільки відпустити ручку, відразу ж повертає її на місце і надійно утримує в складеному положенні. Тому у Nanuk ручки ніколи не бовтаються і ні за що не чіпляються.


  Плюс до цього, кофр має вбудований клапан автоматичного вирівнювання тиску і внутрішню систему кріплень. Фактично Nanuk 970 має другий, внутрішній каркас, вмонтований у корпус. Таке рішення дає змогу за необхідності щільно закріпити вантаж всередині кейса без додаткових гвинтів і шурупів, а також встановити всередині нестандартні алюмінієві чи полікарбонатні панелі для більш ефективного захисту вмісту.


  На модель Nanuk 970 компанія Plasticase надає довічну гарантію. За бажанням майбутнього власника кейс завжди можна доукомплектувати додатковими захисними прокладками з м'якого полімерного наповнювача і/або об'ємними панелями із ударотривкої піни.


  Та найголовніше, надійний і міцний Nanuk 970 ніколи не завдає ніяких незручностей, навіть коли він повний. Просто тиснемо кнопку, частково або повністю висуваємо ручку - і далі кейс легко котиться на колесах стільки, скільки треба, ефективно захищаючи свій вміст: фото- чи відеотехніку, аудіоапаратуру, складне й дороге медичне або промислове обладнання, професійне спорядження, звичайну електроніку споживчого класу (ноутбуки, планшети, смартфони, пристрої зберігання даних тощо) або просто особисті речі і документи.