NANUK 960

  14 749 грн.
  14 749 грн..

  Наявність: Є в наявності

  Технічні характеристики
  NANUK 960

  Артикул NANUK 960
  Product status: Expected

  Опис товару

  Він в міру великий, місткий (аж 79 літрів внутрішнього обсягу) і оптимізований для простого й безпечного перевезення і зберігання громіздкого, важкого і дорогого вантажу. NANUK 960 забезпечує максимально надійний захист вашому робочому чи особистому обладнанню, інструментам і спорядженню від механічних пошкоджень, води, бруду, пилу та інших неприємностей. І головне, надійний і міцний Nanuk 960 ніколи не завдає ніяких незручностей, навіть коли він завантажений по самий верх. Завдяки потужним поліуретановим колесам і міцній висувній ручці кофр навіть з дуже важким вмістом можна рухати легко і без зайвих зусиль, практично по будь-якій поверхні і у будь-яку погоду.

  Основні технічні параметри моделі Nanuk 960

  • внутрішні розміри (Д х Ш х В): 55.9 x 43.2 x 32.8 см.;
  • зовнішні розміри (Д х Ш х В): 64.5 x 50.8 x 36.8 см.;
  • матеріал корпусу: сополімер поліпропілену NK-7;
  • водонепроникність: IP67;
  • захист від пилу: IP6X;
  • сертифікат MIL-SPEC;
  • дозвіл на перевезення у багажному відсіку літака: Так;
  • дозвіл на перевезення на місцях для ручної поклажі у салоні літака: Ні;
  • умовно довічна гарантія від виробника.

  Захисний кейс Nanuk 960 серії WHEELED (на колесах)

   Nanuk 960 - це ультрасучасний ударотривкий і водонепроникний захисний кофр, як то кажуть, на всі випадки життя, навіть найскладніші. Модель оснащена парою надійних коліс та відразу трьома міцними ручками з м'яким і нековзним гумовим покриттям, завдяки чому сьогодні заслужено вважається однією з найзручніших та найпрактичніших на ринку. Втім це лише для початку.


   Потужні поліуретанові колеса Nanuk 960 розраховані не тільки на ідеально рівне покриття підлоги аеропортів і вокзалів. Вони впевнено витримують перевезення повністю завантаженого кейса по будь-якій дорозі чи навіть по бездоріжжю. А висувна ручка відмінно збалансована і дає змогу рівно та без зайвих зусиль буксирувати кейс однією рукою. Тому досить простий на вигляд Nanuk 960 - це насправді універсальне і максимально функціональне рішення для зберігання й траспортування чого завгодно і куди завгодно.


   Nanuk 960 сконструйований так, щоб ефективно захищати вміст від різноманітних механічних пошкоджень, води, бруду, пилу та інших небажаних пригод. Кейс виготовлений із ударостійкої полімерної смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і посиленими куточками, він герметично закривається, а фірмові замки Power Claw особливої конструкції гарантують, що кейс ніколи не відкриється сам навіть у найекстремальніших ситуаціях.


   Він в міру великий, місткий (майже 79 літрів внутрішнього обсягу) і оптимізований для простого й безпечного перевезення і зберігання громіздкого, важкого і дорогого вантажу. NANUK 960 забезпечує максимально надійний захист вашому робочому чи особистому обладнанню, інструментам і спорядженню від механічних пошкоджень, води, бруду, пилу та інших неприємностей. І головне, надійний і міцний Nanuk 960 ніколи не завдає ніяких незручностей, навіть коли він завантажений по самий верх. Завдяки потужним поліуретановим колесам і міцній висувній ручці кофр навіть з дуже важким вмістом можна рухати легко і без зайвих зусиль, практично по будь-якій поверхні і у будь-яку погоду.


   Рівень протиударного захисту Nanuk 960 підтверджений офіційними сертифікатами MIL-Spec. Велика верхня кришка кейса оснащена пристроєм фіксації - спеціальні петлі надійно утримують кришку у відкритому положенні, тому цей кейс ніколи не закриється випадково, а кришка не вдарить по пальцях. Обидві ручки для перенесення у Nanuk 960 виготовлені із нержавіючої сталі і теж мають вбудовані пружинні фіксатори. Фіксатор, варто тільки відпустити ручку, відразу ж повертає її на місце і надійно утримує в складеному положенні. Тому у Nanuk ручки ніколи не бовтаються і ні за що не чіпляються.


   Плюс до цього, кофр має вбудований клапан автоматичного вирівнювання тиску і внутрішню систему кріплень. Фактично Nanuk 960 має другий, внутрішній каркас, вмонтований у корпус. Таке рішення дає змогу за необхідності щільно закріпити вантаж всередині кейса без додаткових гвинтів і шурупів, а також встановити всередині нестандартні алюмінієві чи полікарбонатні панелі для більш ефективного захисту вмісту.


   На модель Nanuk 960 компанія Plasticase надає довічну гарантію. За бажанням майбутнього власника кейс завжди можна доукомплектувати додатковими захисними прокладками з м'якого полімерного наповнювача і/або об'ємними панелями із ударотривкої піни.

   Та найголовніше, надійний і міцний Nanuk 960 ніколи не завдає ніяких незручностей, навіть коли він повний. Просто тиснемо кнопку, частково або повністю висуваємо ручку - і далі кейс легко котиться на колесах стільки, скільки треба, ефективно захищаючи свій вміст: фото- чи відеотехніку, аудіоапаратуру, складне й дороге медичне або промислове обладнання, професійне спорядження, звичайну електроніку споживчого класу (ноутбуки, планшети, смартфони, пристрої зберігання даних тощо) або просто особисті речі і документи.


  Основні переваги захисного кейса Nanuk 960

  Міцні поліуретанові колеса

  По будь-якій поверхні кейс котиться рівно й тихо


  Легкий і плавний хід - це, як відомо, необхідні умови для безпечного переміщення об'ємного, важкого і ламкого обладнання. Тому Nanuk 960 оснащений парою великих коліс, виконаних із поліуретану в оболонці з полікарбонату. Вони приблизно такі ж, як у висококласних роликових ковзанів - теж мають герметично закриті підшипники з нержавіючої сталі і забезпечують легкий та безшумний рух по найрізноманітнішим поверхням у будь-яку погоду.

  2-ступінчаста висувна ручка

  Кейс однаково зручний і для високих, і для низьких


  Велика висувна ручка у Nanuk 960 добре збалансована і дає можливість рівно та без зайвих навантажень буксирувати кейс однією рукою. Ручка розрахована на дорослу людину ростом як вище, так і нижче середнього. У складеному стані вона надійно фіксується в елементах зовнішнього каркаса корпусу. Але дуже легко висувається, а завдяки кнопці-замку надійно фіксується у будь-якій з двох робочих позицій (по висоті) і швидко складається на місце.

  Фірмові замки Power Claw

  Надійно тримають і легко відкриваються


  Модель оснащена замками Power Claw особливої, патентованої конструкції. Вони виготовлені із нержавіючої сталі і міцного полікарбонату та оснащені механізмами трьохступеневого компресійного замикання. Окрім того всі замки Power Claw мають вбудовані ковзаючі фіксатори, котрі гарантують, що кейс ніколи не відкриється сам навіть у екстремальних ситуаціях, і фактично утворюють ще один рівень захисту кейса та його вмісту.

  Захист від води й пилу рівня IP67

  З цим кейсом можна спокійно працювати навіть там, де інші кейси просто не живуть


  Захисні кейси NANUK розроблені спеціально для експлуатації у найскладніших умовах і призначені, насамперед, для співробітників пошуково-рятувальних служб і служб швидкого реагування, військових, технічних фахівців, котрі працюють у промисловості, в морському і річковому транспорті, водолазів, геологів та ін. Інакше кажучи, NANUK - це кейси для сучасних професіоналів. Це дуже надійне, міцне й довговічне рішення, що ефективно захищає вміст від будь-яких контактів з водою й іншими рідинами, не ламається, не б'ється, не деформується і не зношується. І NANUK дійсно гарантують, що всередину не потрапить нічого зайвого.

  Легка ударотривка смола NK-7

  Максимальний захист з мінімально можливою вагою


  NANUK створений для того, щоб служити довго, у будь-яких умовах і незважаючи ні на що. Полімерна смола НК-7 - це легкий, але надзвичайно міцний і довговічний матеріал, який має здатність ефективно поглинати удари та у поєднанні зі спеціально розробленою конструкцією кейса (ніяких дрібних і ламких елементів, закруглені кути, посилені стінки з виступаючими ребрами жорсткості тощо) забезпечує цілісність і герметичність кейса при найжорсткіших навантаженнях. Фактично NANUK - це єдина захисна система, налаштована на максимальну амортизацію і поглинання будь-яких ударних навантажень, і, отже - на запобігання будь-яких пошкоджень, як корпусу кейса, так і, що найважливіше, його набагато ціннішого вмісту.

  Дизайн та колір

  Кейс, що вміє виглядати, як треба


  Плавно закруглені кути й скошені поверхні логічно переходять у характерні потужні обводи боковин, утворюючи єдиний лаконічний дизайн, достатньою мірою привабливий та стильний, котрий разом з тим однозначно вказує на те, що цей міцний і надійний кейс - не іграшка, а сучасний інструмент для серйозної роботи. Втім, коли того вимагає ситуація або власнику просто більше подобаються інші кольори окрім класичного чорного, NANUK і в цьому плані відрізняються достатньою різноманітністю і практичністю. Кейси випускаються у 9 варіантах кольору - від екстремально-червоного до стандартної військової "оливи" - і можуть бути як максимально помітними, так і навпаки, повністю злитися з фоном. Все залежить від поставлених завдань.

  Вбудований клапан автоматичного вирівнювання тиску

  Ефективний захист від "самозапаковування"


  Як відомо, перепади висоти, температури, рівня вологості чи навіть здавалося б звичайнісінький переліт і переїзд у іншу місцевість, можуть створювати так званий ефект "вакуумного замка". Це коли з прибуттям у точку призначення раптом виявляється, що валіза "самозапакувалася", до того ж настільки міцно, що відкрити її звичайним способом взагалі неможливо. Щоб запобігти таким пригодам, NANUK оснащуються вбудованими клапанами автоматичного вирівнювання тиску. Спеціальний механізм пропускає повітря, але не пропускає вологу, отже кейс зберігає повну герметичність. Рішення дуже просте, але просто незамінне в багатьох робочих ситуаціях.

  Довічна гарантія від виробника

  Кейси NANUK розроблені та виготовлені на заводі компанії у Канаді й регулярно проходять перевірки на відповідність заявленим характеристикам. Випробування проводяться як на заводських стендах, так і у незалежних спеціалізованих лабораторіях. На кожен кейс NANUK виробник надає довічну гарантію. Це означає, що у разі виникнення будь-яких проблем, передбачених умовами гарантійної угоди, кейс буде або відремонтований, або буде здійснена повна його заміна.