NANUK 935

  9 239 грн.
  9 239 грн..

  Наявність: Є в наявності

  Технічні характеристики
  NANUK 935

  Артикул NANUK 935
  Product status: Expected

  Опис товару

  Кейс досить великий, щоб вмістити все необхідне обладнання. Та разом з тим він досить компактний і за розмірами відповідає вимогам більшості авіакомпаній світу щодо обмеження габаритів ручної поклажі, яку можна перевозити у салоні літака. Але найголовніше, надійний і міцний Nanuk 935 ніколи не завдає жодних проблем, навіть коли він повний. Просто тиснемо кнопку, частково або повністю витягаємо ручку - і далі кейс легко котиться на колесах стільки, скільки треба.

  Основні технічні параметри моделі Nanuk 935:

  • внутрішні розміри (Д х Ш х В): 52.1 x 28.7 x 19.1 см
  • зовнішні розміри (Д х Ш х В): 55.9 x 35.6 x 22.9 см
  • матеріал корпусу: сополімер поліпропілену NK-7
  • водонепроникність: сертифікат IPX7 (зберігає повну герметичність при зануренні у воду на глибину до 1 метра на час до 30 хвилин)
  • пилонепроникність: сертифікат IP6X (повний захист від пилу)
  • сертифікат MIL-SPEC
  • умовно довічна гарантія від виробника
  • дозвіл на перевезення у багажному відсіку літака: Так
  • дозвіл на перевезення на місцях для ручної поклажі у салоні літака: Так


  Захисний кейс Nanuk 935 серії WHEELED (на колесах)

  Nanuk 935 - це ультрасучасний ударотривкий і водонепроникний захисний кофр, як то кажуть, на всі випадки життя, навіть найскладніші. Модель оснащена парою надійних коліс та відразу трьома міцними ручками з м'яким і нековзним гумовим покриттям, завдяки чому сьогодні заслужено вважається однією з найзручніших та найпрактичніших на ринку. Втім це лише для початку.


  Потужні поліуретанові колеса Nanuk 935 розраховані не тільки на ідеально рівне покриття підлоги аеропортів і вокзалів. Вони впевнено витримують перевезення повністю завантаженого кейса по будь-якій дорозі чи навіть по бездоріжжю. А висувна ручка відмінно збалансована і дає змогу рівно та без зайвих зусиль буксирувати кейс однією рукою. Тому досить простий на вигляд Nanuk 935 - це насправді універсальне і максимально функціональне рішення для зберігання й траспортування чого завгодно і куди завгодно.


  Nanuk 935 сконструйований так, щоб ефективно захищати вміст від різноманітних механічних пошкоджень, води, бруду, пилу та інших небажаних пригод. Кейс виготовлений із ударостійкої полімерної смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і посиленими куточками, він герметично закривається, а фірмові замки Power Claw особливої конструкції гарантують, що кейс ніколи не відкриється сам навіть у найекстремальніших ситуаціях. При цьому Nanuk 935 досить великий, щоб вмістити все необхідне обладнання. Та разом з тим він досить компактний і за розмірами відповідає вимогам більшості авіакомпаній світу щодо обмеження габаритів ручної поклажі, яку можна перевозити у салоні літака.


  Рівень протиударного захисту Nanuk 935 підтверджений офіційними сертифікатами MIL-Spec. Велика верхня кришка кейса оснащена пристроєм фіксації - спеціальні петлі надійно утримують кришку у відкритому положенні, тому цей кейс ніколи не закриється випадково, а кришка не вдарить по пальцях. Обидві ручки для перенесення у Nanuk 935 виготовлені із нержавіючої сталі і теж мають вбудовані пружинні фіксатори. Фіксатор, варто тільки відпустити ручку, відразу ж повертає її на місце і надійно утримує в складеному положенні. Тому у Nanuk ручки ніколи не бовтаються і ні за що не чіпляються.


  Плюс до цього, кофр має вбудований клапан автоматичного вирівнювання тиску і внутрішню систему кріплень. Фактично Nanuk 935 має другий, внутрішній каркас, вмонтований у корпус. Таке рішення дає змогу за необхідності щільно закріпити вантаж всередині кейса без додаткових гвинтів і шурупів, а також встановити всередині нестандартні алюмінієві чи полікарбонатні панелі для більш ефективного захисту вмісту.


  На модель Nanuk 935 компанія Plasticase надає довічну гарантію. За бажанням майбутнього власника кейс завжди можна доукомплектувати додатковими захисними прокладками з м'якого полімерного наповнювача і/або об'ємними панелями із ударотривкої піни.


  Та найголовніше, надійний і міцний Nanuk 935 ніколи не завдає ніяких незручностей, навіть коли він повний. Просто тиснемо кнопку, частково або повністю висуваємо ручку - і далі кейс легко котиться на колесах стільки, скільки треба, ефективно захищаючи свій вміст: фото- чи відеотехніку, аудіоапаратуру, складне й дороге медичне або промислове обладнання, професійне спорядження, звичайну електроніку споживчого класу (ноутбуки, планшети, смартфони, пристрої зберігання даних тощо) або просто особисті речі і документи.