NANUK 923 DJI Ronin-S

  11 319 грн.
  11 319 грн..

  Наявність: To order


  Технічні характеристики
  NANUK 923 DJI Ronin-S

  Артикул NANUK 923 DJI Ronin-S
  Product status: To order

  Опис товару

  Дуже надійний, легкий, компактний і стильний захисний кейс Nanuk 923 оптимізований для максимально безпечного зберігання й транспортування стедікама (стабілізатора для камери) DJI Ronin-S разом з додатковими аксесуарами. Завдяки спеціальному ложементу, що входить до комплекту поставки, кейс вміщує сам стедікам, платформу для камери, дві ручки із вбудованими акумуляторами (BG37), штатив-трипод, зарядний пристрій з роз'ємом USB і штатний футляр з кабелями та іншими аксесуарами. Кейс призначений, насамперед, для професійних фотографів та відеооператорів, котрі часто подорожують і багато працюють зокрема й у польових умовах.

  Модель зручна, ергономічна, достатньо універсальна і, само собою, водо- і пилотривка, ударостійка та надзвичайно живуча, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника й випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій.


  Основні технічні параметри кейса Nanuk 923 для стедікама DJI Ronin-S:

  • внутрішні розміри (Д х Ш х В): 42.2 x 28.7 x 13.7 см
  • зовнішні розміри (Д х Ш х В): 47.2 x 36.6 x 16.1 см
  • матеріал корпусу: сополімер поліпропілену NK-7
  • водонепроникність: сертифікат IPX7 (зберігає повну герметичність при зануренні у воду на глибину до 1 метра на час до 30 хвилин)
  • пилонепроникність: сертифікат IP6X (повний захист від пилу)
  • сертифікат MIL-SPEC
  • умовно довічна гарантія від виробника
  • дозвіл на перевезення у багажному відсіку літака: Так
  • дозвіл на перевезення на місцях для ручної поклажі у салоні літака: Так

  Спеціалізований захисний кейс Nanuk 923 для стедікама DJI Ronin-S


  Модель Nanuk 923 розроблена як захисний кейс для транспортування й зберігання для стедікама DJI Ronin-S і виготовлена із ударотривкої смоли NK-7 з опорними вузлами із нержавіючої сталі та посиленими куточками. Цей матеріал не деформується з часом, у нього відсутній ефект "втоми" і він зберігає свої захисні властивості навіть після багаторазової експлуатації у надзвичайно складних умовах.


  Пара фірмових замків Power Claw міцно фіксують кришку у закритому положенні і надійно захищають вміст під час транспортування. При цьому обидва Power Claw оснащені механізмами TSA, що значно спрощують і прискорюють процедуру огляду вмісту кейса співробітниками служби безпеки в аеропортах. А високоефективна прокладка із зносостійкого полімеру забезпечує повну герметичність і водонепроникність кейса (що її Nanuk 923 гарантовано зберігає навіть при зануренні на глибину до 1 метра протягом 30 хвилин) та гарантовано захищає стабілізтор та аксесуари від пилу, бруду, вологи, а також від механічних пошкоджень від ударів і падінь. Тому цим кейсом давно успішно користуються як професійні відеооператори та фотографи, так і журналісти, блогери, стрімери-аматори та ін.


  До комплекту поставки Nanuk 923 для стедікама DJI Ronin-S входять спеціальна вставка-ложемент із пористого полімеру і м'яка прокладка у кришці, які надійно і безпечно фіксують всередині кейса сам стедікам, платформу для камери, дві ручки із вбудованими акумуляторами (BG37), штатив-трипод, зарядний пристрій з роз'ємом USB і штатний футляр з кабелями та іншими аксесуарами.


  Окрім того, конструкцією Nanuk 923 передбачені дві металеві провушини у корпусі й кришці для додаткових навісних замків (звичайних чи кодових) - ще один простий, але дуже ефективний рівень захисту вмісту і самого кейса.


  Рівень протиударного захисту Nanuk 923 підтверджений офіційними сертифікатами MIL-Spec. Верхня кришка кейса оснащена пристроєм фіксації - спеціальні петлі надійно утримують кришку у відкритому положенні, тому цей кейс ніколи не закриється випадково, а кришка не вдарить по пальцях. Всі металеві елементи Nanuk 923 - петлі, пружини й штифти - виготовлені з високоякісної аустенітної нержавіючої сталі марки 304, тому навіть через багато років інтенсивної експлуатації кейс Nanuk функціонує, як новий.


  Nanuk 923, як і всі моделі цієї серії, має об'ємну ергономічну ручку. Основа і петлі ручки виготовлені із нержавіючої сталі, а зовнішня поверхня покрита м'яким і нековзним полімером, що значно спрощує перенесення кейса і робить його більш безпечним, як для вмісту, так і для самого користувача. У ручці також є вбудована пружина-фіксатор, котрою вона міцно фіксуються у закритому положенні і не бовтається, коли кейс переносити чи перевозити.


  Кейс також оснащений вбудованим клапаном автоматичного вирівнювання тиску і внутрішньою системою кріплень. Фактично Nanuk 923 має другий, внутрішній каркас, вмонтований у корпус. Таке рішення дає змогу за необхідності щільно закріпити стабілізатор та аксесуари всередині кейса без додаткових гвинтів і шурупів, а також встановити всередині спеціальні алюмінієві або полікарбонатні панелі для більш ефективного захисту вмісту. На модель Nanuk 923 для стедікама DJI Ronin-S компанія Plasticase надає довічну гарантію.