NANUK 910 Classic 2 Up Pistol Case

  5 699 грн.
  5 699 грн..

  Наявність: Є в наявності

  Технічні характеристики
  NANUK 910 Classic 2 Up Pistol Case

  Артикул 910 Classic 2 Up Pistol Case
  Product status: Expected

  Опис товару

  Дуже надійний, легкий, компактний і стильний захисний кейс Nanuk 910 призначений для максимально безпечного зберігання і транспортування пістолетів класичної конструкції. Завдяки фірмовому ложементу, що входить до комплекту поставки, кейс вміщує два пістолети з парою запасних магазинів стандартної ємності або з двома запасними магазинами збільшеної ємності.

  Модель зручна, ергономічна, достатньо універсальна і, само собою, водо- і пилотривка, ударостійка та надзвичайно живуча, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника й випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій.


  Основні технічні параметри моделі Nanuk 910 2 UP Classic Pistol Case:

  • внутрішні розміри (Д х Ш х В): 33.6 x 23.4 x 10.4 см
  • зовнішні розміри (Д х Ш х В): 36.3 x 28.2 x 12.0 см
  • матеріал корпусу: сополімер поліпропілену NK-7
  • водонепроникність: сертифікат IPX7 (зберігає повну герметичність при зануренні у воду на глибину до 1 метра на час до 30 хвилин)
  • пилонепроникність: сертифікат IP6X (повний захист від пилу)
  • сертифікат MIL-SPEC
  • умовно довічна гарантія від виробника
  • дозвіл на перевезення у багажному відсіку літака: Так
  • дозвіл на перевезення на місцях для ручної поклажі у салоні літака: Так

  Спеціалізований захисний кейс для пістолетів Nanuk 910 2 UP Classic Pistol Case

  Модель Nanuk 910 розроблена як захисний кейс для транспортування і зберігання пістолета класичної конструкції й виготовлена із ударотривкої смоли NK-7 з опорними вузлами із нержавіючої сталі та посиленими куточками. Цей матеріал не деформується з часом, у нього відсутній ефект "втоми" і він зберігає свої захисні властивості навіть після багаторазової експлуатації у надзвичайно складних умовах.

  Пара фірмових замків Power Claw міцно фіксують кришку у закритому положенні і надійно захищають вміст під час транспортування. А високоефективна прокладка із зносостійкого полімеру забезпечує повну герметичність і водонепроникність кейса (що її Nanuk 910 гарантовано зберігає навіть при зануренні на глибину до 1 метра протягом 30 хвилин) та гарантовано захищає зброю і боєприпаси від пилу, бруду, вологи, а також від механічних пошкоджень від ударів і падінь. Тому цим кейсом давно і успішно користуються професійні спортсмени, мисливці, співробітники правоохоронних органів і військові.

  До комплекту поставки Nanuk 910 2 UP Classic Pistol Case входять спеціальна вставка-ложемент із пористого полімеру і м'яка прокладка у кришці, які надійно і безпечно фіксують всередині кейса два пістолети звичайної конструкції (зокрема й моделі з блокуванням спускового гачка і з потиличником рукояті типу "beavertail") разом з парою запасних магазинів стандартної ємності або з двома запасними магазинами збільшеної ємності.

  Рівень протиударного захисту Nanuk 910 підтверджений офіційними сертифікатами MIL-Spec. Верхня кришка кейса оснащена пристроєм фіксації - спеціальні петлі надійно утримують кришку у відкритому положенні, тому цей кейс ніколи не закриється випадково, а кришка не вдарить по пальцях. Всі металеві елементи Nanuk 910 - петлі, пружини й штифти - виготовлені з високоякісної аустенітної нержавіючої сталі марки 304, тому навіть через багато років інтенсивної експлуатації кейс Nanuk функціонує, як новий.

  Nanuk 910, як і всі моделі цієї серії, має об'ємну ергономічну ручку. Основа і петлі ручки виготовлені із нержавіючої сталі, а зовнішня поверхня покрита м'яким і нековзним полімером, що значно спрощує перенесення кейса і робить його більш безпечним, як для вмісту, так і для самого користувача. У ручці також є вбудована пружина-фіксатор, котрою вона міцно фіксуються у закритому положенні і не бовтається, коли кейс переносити чи перевозити.

  Кейс також оснащений вбудованим клапаном автоматичного вирівнювання тиску і внутрішньою системою кріплень. Фактично Nanuk 909 має другий, внутрішній каркас, вмонтований у корпус. Таке рішення дає змогу за необхідності щільно закріпити зброю і боєприпаси всередині кейса без додаткових гвинтів і шурупів, а також встановити всередині спеціальні алюмінієві або полікарбонатні панелі для більш ефективного захисту вмісту. На модель Nanuk 910 2 UP Classic Pistol Case компанія Plasticase надає довічну гарантію.

  Основні переваги захисного кейса Nanuk 910 2 UP Classic Pistol Case

  Фірмові замки Power Claw

  Надійно тримають і легко відкриваються

  Модель оснащена замками Power Claw особливої, патентованої конструкції. Вони виготовлені із нержавіючої сталі і міцного полікарбонату та оснащені механізмами трьохступеневого компресійного замикання. Окрім того всі замки Power Claw мають вбудовані ковзаючі фіксатори, котрі гарантують, що кейс ніколи не відкриється сам навіть у екстремальних ситуаціях, і фактично утворюють ще один рівень захисту кейса та його вмісту.

  Захист від води й пилу рівня IP67

  З цим кейсом можна спокійно працювати навіть там, де інші кейси просто не живуть

  Захисні кейси NANUK розроблені спеціально для експлуатації у найскладніших умовах і призначені, насамперед, для співробітників пошуково-рятувальних служб і служб швидкого реагування, військових, технічних фахівців, котрі працюють у промисловості, в морському і річковому транспорті, водолазів, геологів та ін. Інакше кажучи, NANUK - це кейси для сучасних професіоналів. Це дуже надійне, міцне й довговічне рішення, що ефективно захищає вміст від будь-яких контактів з водою й іншими рідинами, не ламається, не б'ється, не деформується і не зношується. І NANUK дійсно гарантують, що всередину не потрапить нічого зайвого.

  Сертифікат на відповідність вимогам міжнародного стандарту IP67 означає, що кейс зберігає повну герметичність під час занурення у воду на глибину близько 90 см впродовж не менше 30 хвилин. Крім того, даний сертифікат також підтверджує, що матеріал, з якого виготовлений виріб, не деформується з часом, у нього відсутній ефект "втоми" і він зберігає свої захисні властивості навіть після багаторазової експлуатації у надзвичайно складних умовах.

  Легка ударотривка смола NK-7

  Максимальний захист з мінімально можливою вагою

  NANUK створений для того, щоб служити довго, у будь-яких умовах і незважаючи ні на що. Полімерна смола НК-7 - це легкий, але надзвичайно міцний і довговічний матеріал, який має здатність ефективно поглинати удари та у поєднанні зі спеціально розробленою конструкцією кейса (ніяких дрібних і ламких елементів, закруглені кути, посилені стінки з виступаючими ребрами жорсткості тощо) забезпечує цілісність і герметичність кейса при найжорсткіших навантаженнях. Фактично NANUK - це єдина захисна система, налаштована на максимальну амортизацію і поглинання будь-яких ударних навантажень, і, отже - на запобігання будь-яких пошкоджень, як корпусу кейса, так і, що найважливіше, його набагато ціннішого вмісту.

  Дизайн та колір

  Кейс, що вміє виглядати, як треба

  Плавно закруглені кути й скошені поверхні логічно переходять у характерні потужні обводи боковин, утворюючи єдиний лаконічний дизайн, достатньою мірою привабливий та стильний, котрий разом з тим однозначно вказує на те, що цей міцний і надійний кейс - не іграшка, а сучасний інструмент для серйозної роботи. Втім, коли того вимагає ситуація або власнику просто більше подобаються інші кольори окрім класичного чорного, NANUK і в цьому плані відрізняються достатньою різноманітністю і практичністю. Кейси випускаються у 9 варіантах кольору - від екстремально-червоного до стандартної військової "оливи" - і можуть бути як максимально помітними, так і навпаки, повністю злитися з фоном. Все залежить від поставлених завдань.

  Вбудований клапан автоматичного вирівнювання тиску

  Ефективний захист від "самозапаковування"

  Як відомо, перепади висоти, температури, рівня вологості чи навіть здавалося б звичайнісінький переліт і переїзд у іншу місцевість, можуть створювати так званий ефект "вакуумного замка". Це коли з прибуттям у точку призначення раптом виявляється, що валіза "самозапакувалася", до того ж настільки міцно, що відкрити її звичайним способом взагалі неможливо. Щоб запобігти таким пригодам, NANUK оснащуються вбудованими клапанами автоматичного вирівнювання тиску. Спеціальний механізм пропускає повітря, але не пропускає вологу, отже кейс зберігає повну герметичність. Рішення дуже просте, але просто незамінне в багатьох робочих ситуаціях.

  Довічна гарантія від виробника

  Кейси NANUK розроблені та виготовлені на заводі компанії у Канаді й регулярно проходять перевірки на відповідність заявленим характеристикам. Випробування проводяться як на заводських стендах, так і у незалежних спеціалізованих лабораторіях. На кожен кейс NANUK виробник надає довічну гарантію. Це означає, що у разі виникнення будь-яких проблем, передбачених умовами гарантійної угоди, кейс буде або відремонтований, або буде здійснена повна його заміна.