NANUK 909 for DJI Mavic Mini

  4 369 грн.
  4 369 грн..

  Наявність: Є в наявності

  Технічні характеристики
  NANUK 909 for DJI Mavic Mini

  Артикул NANUK 909 for DJI Mavic Mini
  Product status: Expected

  Опис товару

  Водонепроникний захисний кейс Nanuk 909 для квадрокоптера DJI Mavic Mini. Дуже надійний, легкий, компактний і стильний захисний кейс Nanuk 909 оптимізований для максимально безпечного зберігання й транспортування квадрокоптера DJI Mavic Mini. Завдяки фірмовому ложементу, що входить до комплекту поставки, кейс окрім самого квадрокоптера вміщує пульт управління, а також усі необхідні додаткові аксесуари: акумулятор, кабель USB, адаптери, запасні лопаті та інструменти для їх установки.

  Модель зручна, ергономічна, достатньо універсальна і, само собою, водо- і пилотривка, ударостійка та надзвичайно живуча, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника й випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій.

  Основні технічні параметри кейса Nanuk 909 для квадрокоптера DJI Mavic Mini

  • внутрішні розміри (Д х Ш х В): 29.1 x 17.8 x 9.3 см
  • зовнішні розміри (Д х Ш х В): 32.1 x 22.9 x 11.1 см
  • матеріал корпусу: сополімер поліпропілену NK-7
  • водонепроникність: сертифікат IPX7 (зберігає повну герметичність при зануренні у воду на глибину до 1 метра на час до 30 хвилин)
  • пилонепроникність: сертифікат IP6X (повний захист від пилу)
  • сертифікат MIL-SPEC
  • умовно довічна гарантія від виробника
  • дозвіл на перевезення у багажному відсіку літака: Так
  • дозвіл на перевезення на місцях для ручної поклажі у салоні літака: Так

  Спеціалізований захисний кейс Nanuk 909 для квадрокоптера DJI Mavic Mini

  Модель Nanuk 909 розроблена як захисний кейс для транспортування і зберігання квадрокоптера DJI Mavic Mini й виготовлена із ударотривкої смоли NK-7 з опорними вузлами із нержавіючої сталі та посиленими куточками. Цей матеріал не деформується з часом, у нього відсутній ефект "втоми" і він зберігає свої захисні властивості навіть після багаторазової експлуатації у надзвичайно складних умовах.

  Пара фірмових замків Power Claw міцно фіксують кришку у закритому положенні і надійно захищають вміст під час транспортування. А високоефективна прокладка із зносостійкого полімеру забезпечує повну герметичність і водонепроникність кейса (що її Nanuk 909 гарантовано зберігає навіть при зануренні на глибину до 1 метра протягом 30 хвилин) та гарантовано захищає дрон та аксесуари від пилу, бруду, вологи, а також від механічних пошкоджень від ударів і падінь. Тому цим кейсом давно успішно користуються як професійні відеооператори, фотографи, журналісти та блогери, так і численні ентузіасти, котрі вчаться й удосконалюють майстерність пілотування сучасних компактних дронів.

  До комплекту поставки Nanuk 909 для квадрокоптера DJI Mavic Mini входять спеціальна вставка-ложемент із пористого полімеру і м'яка прокладка у кришці, які надійно і безпечно фіксують всередині кейса сам квадрокоптер, пульт управління, а також усі необхідні додаткові аксесуари: акумулятор, кабель USB, адаптери, запасні лопаті та інструменти для їх установки.

  Окрім того, конструкцією Nanuk 909 передбачені дві металеві провушини у корпусі й кришці для додаткових навісних замків (звичайних чи кодових) - ще один простий, але дуже ефективний рівень захисту вмісту і самого кейса.

  Рівень протиударного захисту Nanuk 909 підтверджений офіційними сертифікатами MIL-Spec. Верхня кришка кейса оснащена пристроєм фіксації - спеціальні петлі надійно утримують кришку у відкритому положенні, тому цей кейс ніколи не закриється випадково, а кришка не вдарить по пальцях. Всі металеві елементи Nanuk 909 - петлі, пружини й штифти - виготовлені з високоякісної аустенітної нержавіючої сталі марки 304, тому навіть через багато років інтенсивної експлуатації кейс Nanuk функціонує, як новий.

  Nanuk 909, як і всі моделі цієї серії, має об'ємну ергономічну ручку. Основа і петлі ручки виготовлені із нержавіючої сталі, а зовнішня поверхня покрита м'яким і нековзним полімером, що значно спрощує перенесення кейса і робить його більш безпечним, як для вмісту, так і для самого користувача. У ручці також є вбудована пружина-фіксатор, котрою вона міцно фіксуються у закритому положенні і не бовтається, коли кейс переносити чи перевозити.

  Кейс також оснащений вбудованим клапаном автоматичного вирівнювання тиску і внутрішньою системою кріплень. Фактично Nanuk 909 має другий, внутрішній каркас, вмонтований у корпус. Таке рішення дає змогу за необхідності щільно закріпити дрон та аксесуари всередині кейса без додаткових гвинтів і шурупів, а також встановити всередині спеціальні алюмінієві або полікарбонатні панелі для більш ефективного захисту вмісту. На модель Nanuk 909 для квадрокоптера DJI Mavic Mini компанія Plasticase надає довічну гарантію.