NANUK 909 8-Knife Case

  4 189 грн.
  4 189 грн..

  Наявність: Є в наявності

  Технічні характеристики
  NANUK 909 8-Knife Case

  Артикул NANUK 909 8-Knife Case
  Product status: Expected

  Опис товару

  Дуже надійний, легкий, компактний і стильний захисний кейс Nanuk 909 призначений для максимально безпечного зберігання і транспортування ножів класичної складаної конструкції. На відміну від дешевих пластикових чи металевих коробок, водонепроникний, пилонепроникний і ударотривкий Nanuk 909 8-Knife Case гарантовано захищає вміст від механічних пошкоджень і, найголовніше, від впливу вологи.

  Корпус кейса виготовлений із ударотривкої смоли NK-7 із опорними вузлами з нержавіючої сталі і посиленими куточками. Nanuk 909 комплектується міцною складаною ручкою, вбудованим клапаном регулювання тиску і зносостійкою герметизуючою прокладкою з гуми. Завдяки фірмовому ложементу, що входить до комплекту поставки, кейс вміщує вісім (8) ножів c розмірами до 5 5/8 дюйма (у складеному вигляді) у довжину та товщиною рукояті до 3/4 дюйма, зокрема й моделі з кліпсами.

  Nanuk 909 8-Knife Case оптимально підходить для перевезення й зберігання ножів Spyderco, Kershaw, Benchmade, Cold Steel, Zero Tolerance, CRKT, Buck, Gerber, SOG та багатьох інших відомих марок. Кейс зручний, ергономічний, достатньо універсальний і надзвичайно живучий, що підтверджено регулярними перевірками компанії-виробника й випробуваннями незалежних спеціалізованих лабораторій. Окрім того, конструкцією Nanuk 909 передбачені дві металеві провушини у корпусі й кришці для додаткових навісних замків (звичайних, кодових чи TSA) - простий, втім дуже ефективний рівень захисту вмісту і самого кейса.

  Основні технічні параметри кейса для ножів Nanuk 909 8-Knife Case:

  • внутрішні розміри (Д х Ш х В): 29.1 x 17.8 x 9.3 см
  • зовнішні розміри (Д х Ш х В): 32.1 x 22.9 x 11.1 см
  • матеріал корпусу: сополімер поліпропілену NK-7
  • водонепроникність: сертифікат IPX7 (зберігає повну герметичність при зануренні у воду на глибину до 1 метра на час до 30 хвилин)
  • пилонепроникність: сертифікат IP6X (повний захист від пилу)
  • сертифікат MIL-SPEC
  • умовно довічна гарантія від виробника
  • дозвіл на перевезення у багажному відсіку літака: Так
  • дозвіл на перевезення на місцях для ручної поклажі у салоні літака: Так

  Спеціалізований захисний кейс для ножів Nanuk 909 8-Knife Case

  Модель Nanuk 909 розроблена як захисний кейс для транспортування і зберігання ножів класичної складаної конструкції й виготовлена із ударотривкої смоли NK-7 з опорними вузлами із нержавіючої сталі та посиленими куточками. Цей матеріал не деформується з часом, у нього відсутній ефект "втоми" і він зберігає свої захисні властивості навіть після багаторазової експлуатації у надзвичайно складних умовах.

  Пара фірмових замків Power Claw міцно фіксують кришку у закритому положенні і надійно захищають вміст під час транспортування. А високоефективна прокладка із зносостійкого полімеру забезпечує повну герметичність і водонепроникність кейса (що її Nanuk 909 гарантовано зберігає навіть при зануренні на глибину до 1 метра протягом 30 хвилин) та гарантовано захищає ножі від пилу, бруду, вологи, а також від механічних пошкоджень від ударів і падінь. Тому цим кейсом давно і успішно користуються професійні спортсмени, мисливці, співробітники правоохоронних органів і військові.

  До комплекту поставки Nanuk 909 8-Knife Case входять спеціальна вставка-ложемент із пористого полімеру і м'яка прокладка у кришці, які надійно і безпечно фіксують всередині кейса вісім (8) ножів c розмірами до 5 5/8 дюйма (у складеному вигляді) у довжину та товщиною рукояті до 3/4 дюйма, зокрема й моделі з кліпсами. Окрім того, конструкцією Nanuk 909 передбачені дві металеві провушини у корпусі й кришці для додаткових навісних замків (звичайних чи кодових) - ще один простий, але дуже ефективний рівень захисту вмісту і самого кейса.

  Рівень протиударного захисту Nanuk 909 підтверджений офіційними сертифікатами MIL-Spec. Верхня кришка кейса оснащена пристроєм фіксації - спеціальні петлі надійно утримують кришку у відкритому положенні, тому цей кейс ніколи не закриється випадково, а кришка не вдарить по пальцях. Всі металеві елементи Nanuk 909 - петлі, пружини й штифти - виготовлені з високоякісної аустенітної нержавіючої сталі марки 304, тому навіть через багато років інтенсивної експлуатації кейс Nanuk функціонує, як новий.

  Nanuk 909, як і всі моделі цієї серії, має об'ємну ергономічну ручку. Основа і петлі ручки виготовлені із нержавіючої сталі, а зовнішня поверхня покрита м'яким і нековзним полімером, що значно спрощує перенесення кейса і робить його більш безпечним, як для вмісту, так і для самого користувача. У ручці також є вбудована пружина-фіксатор, котрою вона міцно фіксуються у закритому положенні і не бовтається, коли кейс переносити чи перевозити.

  Кейс також оснащений вбудованим клапаном автоматичного вирівнювання тиску і внутрішньою системою кріплень. Фактично Nanuk 909 має другий, внутрішній каркас, вмонтований у корпус. Таке рішення дає змогу за необхідності щільно закріпити ножі всередині кейса без додаткових гвинтів і шурупів, а також встановити всередині спеціальні алюмінієві або полікарбонатні панелі для більш ефективного захисту вмісту. На кейс для ножів Nanuk 909 8-Knife Case компанія Plasticase надає довічну гарантію.