NANUK 905 Waterproof Ammo Case

  3 299 грн.
  3 299 грн..

  Наявність: Є в наявності

  Технічні характеристики
  NANUK 905 Waterproof Ammo Case

  Артикул NANUK 905 WATERPROOF AMMO CASE
  Product status: Expected

  Опис товару

  Міцний, компактний і функціональний Nanuk 905 - це оптимальний варіант захисного кейса для транспортування і зберігання боєприпасів для стрілецької зброї. Модель впевнено вміщує 525 патронів калібру .223 насипом. Проте на відміну від дешевих пластикових чи металевих коробок водонепроникний, пилонепроникний і ударотривкий Nanuk 905 гарантовано захищає вміст від механічних пошкоджень і, найголовніше, від шкідливого впливу вологи. Корпус кейса виготовлений із ударостійкої смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі та посиленими куточками. Nanuk 905 комплектується міцною складною ручкою, вбудованим клапаном регулювання тиску і зносостійкою герметизуючою прокладкою з гуми.

  Основні технічні параметри моделі Nanuk 905 Ammo:

  • внутрішні розміри (Д х Ш х В): 23.9 x 18.8 x 14.0 см
  • зовнішні розміри (Д х Ш х В): 31.8 x 25.7 x 15.2 см
  • матеріал корпусу: сополімер поліпропілену NK-7
  • водонепроникність: сертифікат IPX7 (зберігає повну герметичність при зануренні у воду на глибину до 1 метра на час до 30 хвилин)
  • пилонепроникність: сертифікат IP6X (повний захист від пилу)
  • умовно довічна гарантія від виробника
  • дозвіл на перевезення у багажному відсіку літака: Так
  • дозвіл на перевезення на місцях для ручної поклажі у салоні літака: Так

  Спеціалізований захисний кейс для боєприпасів Nanuk 905 Ammo


  На відміну від дешевих пластикових чи металевих коробок водонепроникний, пилонепроникний і ударотривкий Nanuk 905 гарантовано захищає вміст від механічних пошкоджень і, найголовніше, від впливу вологи.

  Не варто зберігати патрони у якійсь банці чи у дешевій "захищеній від бризок" коробці, де вони можуть відсиріти й рано чи пізно почнуть покриватися іржею. І тим більше, не слід їх у такий "тарі" возити з собою. Адже для цього є Nanuk 905!


  Цей легкий і міцний кейс виготовлений із ударостійкої полімерної смоли NK-7 з опорними вузлами з нержавіючої сталі і посиленими куточками. Цей матеріал не деформується з часом, у нього відсутній ефект "втоми" і він зберігає свої захисні властивості навіть після багаторазової експлуатації у надзвичайно складних умовах. Пара фірмових замків Power Claw добре фіксують кришку у закритому положенні і надійно захищають вміст під час транспортування. А високоефективна прокладка із зносостійкого полімеру забезпечує повну герметичність кейса, що її Nanuk 905 гарантовано зберігає навіть після зануренні на глибину до 1 метра впродовж 30 хвилин.


  Окрім того, конструкцією Nanuk 905 передбачені дві металеві провушини у корпусі й кришці для додаткових навісних замків (звичайних чи кодових) - ще один простий, але дуже ефективний рівень захисту вмісту і самого кейса.


  Nanuk 905 також оснащений вбудованим клапаном автоматичного вирівнювання тиску, котрий пропускає повітря (запобігаючи "самозапаковуванню" кейса), але надійно ізолює його вміст від вологи. Плюс, модель оптимізована для штабелювання: Nanuk однакового розміру й типу можна легко і безпечно укладати один на оден - ніжки у нижній частині кейсів точно відповідають елементам на кришках, завдяки чому кейси у стосі не ковзають і їх простіше складати для економії місця і зручніше транспортувати по кілька штук відразу.


  Nanuk 905 - це дуже надійне, практичне і надзвичайно зручне в експлуатації рішення, яке до того ж виглядає достатньо елегантно й привабливо. Саме тому цим кейсом давно і успішно користуються професійні спортсмени, мисливці, співробітники правоохоронних органів та військові.