NANUK 904

  1 899 грн.
  1 899 грн..

  Наявність: Є в наявності

  Технічні характеристики
  NANUK 904

  Артикул NANUK 904
  Product status: Expected

  Опис товару

  Nanuk 904 - компактний захисний кейс серії Small від канадської компанії Plasticase. Легкий, зручний, ергономічний і, звичайно ж, водо- й пилотривкий, ударостійкий та надзвичайно живучий. Кейс виготовлений із ударотривкої смоли NK-7 з опорними вузлами із нержавіючої сталі й посиленими кутками. Nanuk 904 комплектується міцною складаною ручкою, вбудованим клапаном регулювання тиску та внутрішньою вставкою з м'якого антистатичного поропласту.

  Модель оптимізована для захисту вразливих до механічних ушкоджень і вологи електронних пристроїв, приладів та інструментів, аксесуарів і супутнього приладдя, цінних та інших речей. Nanuk 904 оптимально підходить для захисту, наприклад, смартфонів, супутникових і стільникових телефонів, GPS- чи ГЛОНАСС-навігаторів, додаткового обладнання для фото- та відеокамер, а також пристроїв зберігання даних (USB-накопичувачів, твердотільних накопичувачів і жорстких дисків) під час їх транспортування або в процесі зберігання.

  Nanuk 904 завжди готовий до будь-яких випробувань і забезпечить надійний захист вашим гаджетам, інструментам або особистим речам у подорожах, експедиціях або коли ви працюєте у екстремальних умовах.

  Основні технічні параметри моделі Nanuk 904:

  • внутрішні розміри (Д х Ш х В): 213 x 152 x 94 мм.;
  • зовнішні розміри (Д х Ш х В): 259 x 201 x 114 мм.;
  • матеріал корпусу: надміцний полікарбонат;
  • водонепроникність: IP67;
  • захист від пилу: IP6X;
  • дозвіл на перевезення у багажному відсіку літака: Так;
  • дозвіл на перевезення на місцях для ручної поклажі у салоні літака: Так;
  • умовно довічна гарантія від виробника.

  Основні переваги захисного кейса Nanuk 904

  Фірмові замки Power Claw

  Надійно тримають і легко відкриваються


  Модель оснащена замками Power Claw особливої, патентованої конструкції. Вони виготовлені із нержавіючої сталі і міцного полікарбонату та оснащені механізмами трьохступеневого компресійного замикання. Окрім того всі замки Power Claw мають вбудовані ковзаючі фіксатори, котрі гарантують, що кейс ніколи не відкриється сам навіть у екстремальних ситуаціях, і фактично утворюють ще один рівень захисту кейса та його вмісту.

  Захист від води й пилу рівня IP67

  З цим кейсом можна спокійно працювати навіть там, де інші кейси просто не живуть


  Захисні кейси NANUK розроблені спеціально для експлуатації у найскладніших умовах і призначені, насамперед, для співробітників пошуково-рятувальних служб і служб швидкого реагування, військових, технічних фахівців, котрі працюють у промисловості, в морському і річковому транспорті, водолазів, геологів та ін. Інакше кажучи, NANUK - це кейси для сучасних професіоналів. Це дуже надійне, міцне й довговічне рішення, що ефективно захищає вміст від будь-яких контактів з водою й іншими рідинами, не ламається, не б'ється, не деформується і не зношується. І NANUK дійсно гарантують, що всередину не потрапить нічого зайвого.

  Легка ударотривка смола NK-7

  Максимальний захист з мінімально можливою вагою


  NANUK створений для того, щоб служити довго, у будь-яких умовах і незважаючи ні на що. Полімерна смола НК-7 - це легкий, але надзвичайно міцний і довговічний матеріал, який має здатність ефективно поглинати удари та у поєднанні зі спеціально розробленою конструкцією кейса (ніяких дрібних і ламких елементів, закруглені кути, посилені стінки з виступаючими ребрами жорсткості тощо) забезпечує цілісність і герметичність кейса при найжорсткіших навантаженнях. Фактично NANUK - це єдина захисна система, налаштована на максимальну амортизацію і поглинання будь-яких ударних навантажень, і, отже - на запобігання будь-яких пошкоджень, як корпусу кейса, так і, що найважливіше, його набагато ціннішого вмісту.

  Дизайн та колір

  Кейс, що вміє виглядати, як треба


  Плавно закруглені кути й скошені поверхні логічно переходять у характерні потужні обводи боковин, утворюючи єдиний лаконічний дизайн, достатньою мірою привабливий та стильний, котрий разом з тим однозначно вказує на те, що цей міцний і надійний кейс - не іграшка, а сучасний інструмент для серйозної роботи. Втім, коли того вимагає ситуація або власнику просто більше подобаються інші кольори окрім класичного чорного, NANUK і в цьому плані відрізняються достатньою різноманітністю і практичністю. Кейси випускаються у 9 варіантах кольору - від екстремально-червоного до стандартної військової "оливи" - і можуть бути як максимально помітними, так і навпаки, повністю злитися з фоном. Все залежить від поставлених завдань.

  Вбудований клапан автоматичного вирівнювання тиску

  Ефективний захист від "самозапаковування"


  Як відомо, перепади висоти, температури, рівня вологості чи навіть здавалося б звичайнісінький переліт і переїзд у іншу місцевість, можуть створювати так званий ефект "вакуумного замка". Це коли з прибуттям у точку призначення раптом виявляється, що валіза "самозапакувалася", до того ж настільки міцно, що відкрити її звичайним способом взагалі неможливо. Щоб запобігти таким пригодам, NANUK оснащуються вбудованими клапанами автоматичного вирівнювання тиску. Спеціальний механізм пропускає повітря, але не пропускає вологу, отже кейс зберігає повну герметичність. Рішення дуже просте, але просто незамінне в багатьох робочих ситуаціях.

  Довічна гарантія від виробника

  Кейси NANUK розроблені та виготовлені на заводі компанії у Канаді й регулярно проходять перевірки на відповідність заявленим характеристикам. Випробування проводяться як на заводських стендах, так і у незалежних спеціалізованих лабораторіях. На кожен кейс NANUK виробник надає довічну гарантію. Це означає, що у разі виникнення будь-яких проблем, передбачених умовами гарантійної угоди, кейс буде або відремонтований, або буде здійснена повна його заміна.