NANUK 904 First Aid

  2 379 грн.
  2 379 грн..

  Наявність: Є в наявності

  Технічні характеристики
  NANUK 904 First Aid

  Артикул 904-FSA9
  Color Red
  Варіанти Empty Case
  Product status: To order

  Опис товару

  Повноцінна медична аптечка першої допомоги має вирішальне значення у надзвичайних ситуаціях. А отже вкрай важливо, щоб вона не лише завжди була поряд у потрібний момент, але й до цього моменту надійно захищала вміст від механічних пошкоджень, води, бруду, високої чи низької температури тощо. Не чекайте до останнього, складіть усе необхідне у Nanuk 904 First Aid та будьте впевнені, що відтепер ви маєте правильно зібрану і добре захищену медичну аптечка, котра не промокає, не тоне, не ламається і не розбивається у будь-яких навіть найекстремальніших ситуаціях.

  Дуже міцний і при цьому легкий та компактний Nanuk 904 First Aid ідеально пристосований для безпечного зберігання та транспортування медикаментів, засобів першої допомоги та медичного обладнання. Модель оформлена відповідним чином, виготовлена із ударотривкої смоли NK-7 з опорними елементами із нержавіючої сталі та посиленими куточками й комплектується двома патентованими замками Power Claw, міцною об'ємною ручкою, вбудованим клапаном регулювання тиску та зносостійкою герметизуючою прокладкою.


  Nanuk 904 First Aid ідеально підходить для перевезення та зберігання у автомобілях, в катерах і в кабінах важкої промислової чи будівельної техніки, тому цим кейсом успішно користуються співробітники служб швидкого реагування, аварійно-рятувальних команд, швидкої допомоги, поліції, а також пожежники й військові, персонал навчальних закладів, готелів і кемпінгів, будівельних та промислових компаній.


  Легкий і компактний Nanuk 904 First Aid - дуже надійне, практичне й надзвичайно зручне у експлуатації рішення, що до того ж виглядає достатньою мірою елегантно й привабливо.


  Основні технічні параметри кейса-аптечки Nanuk 904 First Aid:

  • внутрішні розміри (Д х Ш х В): 21.3 x 15.2 x 9.4 см
  • зовнішні розміри (Д х Ш х В): 25.9 x 20.1 x 11.4 см
  • матеріал корпусу: сополімер поліпропілену NK-7
  • водонепроникність: сертифікат IPX7 (зберігає повну герметичність при зануренні у воду на глибину до 1 метра на час до 30 хвилин)
  • пилонепроникність: сертифікат IP6X (повний захист від пилу)
  • сертифікат MIL-SPEC
  • умовно довічна гарантія від виробника
  • дозвіл на перевезення у багажному відсіку літака: Так
  • дозвіл на перевезення на місцях для ручної поклажі у салоні літака: Так

  Основные преимущества защитного кейса Nanuk 904 First Aid

  Фірмові замки Power Claw

  Надійно тримають і легко відкриваються


  Модель оснащена замками Power Claw особливої, патентованої конструкції. Вони виготовлені із нержавіючої сталі і міцного полікарбонату та оснащені механізмами трьохступеневого компресійного замикання. Окрім того всі замки Power Claw мають вбудовані ковзаючі фіксатори, котрі гарантують, що кейс ніколи не відкриється сам навіть у екстремальних ситуаціях, і фактично утворюють ще один рівень захисту кейса та його вмісту.

  Захист від води й пилу рівня IP67

  З цим кейсом можна спокійно працювати навіть там, де інші кейси просто не живуть


  Захисні кейси NANUK розроблені спеціально для експлуатації у найскладніших умовах і призначені, насамперед, для співробітників пошуково-рятувальних служб і служб швидкого реагування, військових, технічних фахівців, котрі працюють у промисловості, в морському і річковому транспорті, водолазів, геологів та ін. Інакше кажучи, NANUK - це кейси для сучасних професіоналів. Це дуже надійне, міцне й довговічне рішення, що ефективно захищає вміст від будь-яких контактів з водою й іншими рідинами, не ламається, не б'ється, не деформується і не зношується. І NANUK дійсно гарантують, що всередину не потрапить нічого зайвого.

  Легка ударотривка смола NK-7

  Максимальний захист з мінімально можливою вагою


  NANUK створений для того, щоб служити довго, у будь-яких умовах і незважаючи ні на що. Полімерна смола НК-7 - це легкий, але надзвичайно міцний і довговічний матеріал, який має здатність ефективно поглинати удари та у поєднанні зі спеціально розробленою конструкцією кейса (ніяких дрібних і ламких елементів, закруглені кути, посилені стінки з виступаючими ребрами жорсткості тощо) забезпечує цілісність і герметичність кейса при найжорсткіших навантаженнях. Фактично NANUK - це єдина захисна система, налаштована на максимальну амортизацію і поглинання будь-яких ударних навантажень, і, отже - на запобігання будь-яких пошкоджень, як корпусу кейса, так і, що найважливіше, його набагато ціннішого вмісту.

  Дизайн та колір

  Кейс, що вміє виглядати, як треба


  Плавно закруглені кути й скошені поверхні логічно переходять у характерні потужні обводи боковин, утворюючи єдиний лаконічний дизайн, достатньою мірою привабливий та стильний, котрий разом з тим однозначно вказує на те, що цей міцний і надійний кейс - не іграшка, а сучасний інструмент для серйозної роботи. Втім, коли того вимагає ситуація або власнику просто більше подобаються інші кольори окрім класичного чорного, NANUK і в цьому плані відрізняються достатньою різноманітністю і практичністю. Кейси випускаються у 9 варіантах кольору - від екстремально-червоного до стандартної військової "оливи" - і можуть бути як максимально помітними, так і навпаки, повністю злитися з фоном. Все залежить від поставлених завдань.

  Вбудований клапан автоматичного вирівнювання тиску

  Ефективний захист від "самозапаковування"


  Як відомо, перепади висоти, температури, рівня вологості чи навіть здавалося б звичайнісінький переліт і переїзд у іншу місцевість, можуть створювати так званий ефект "вакуумного замка". Це коли з прибуттям у точку призначення раптом виявляється, що валіза "самозапакувалася", до того ж настільки міцно, що відкрити її звичайним способом взагалі неможливо. Щоб запобігти таким пригодам, NANUK оснащуються вбудованими клапанами автоматичного вирівнювання тиску. Спеціальний механізм пропускає повітря, але не пропускає вологу, отже кейс зберігає повну герметичність. Рішення дуже просте, але просто незамінне в багатьох робочих ситуаціях.

  Довічна гарантія від виробника

  Кейси NANUK розроблені та виготовлені на заводі компанії у Канаді й регулярно проходять перевірки на відповідність заявленим характеристикам. Випробування проводяться як на заводських стендах, так і у незалежних спеціалізованих лабораторіях. На кожен кейс NANUK виробник надає довічну гарантію. Це означає, що у разі виникнення будь-яких проблем, передбачених умовами гарантійної угоди, кейс буде або відремонтований, або буде здійснена повна його заміна.