Обмежена довічна гарантія і Відмова від відповідальності

  Plasticase, Inc. (далі по тексту - "Plasticase") гарантує, що кейс NANUK, до якого додається даний документ (далі по тексту - "Кейс"), не матиме дефектів матеріалів та виготовлення впродовж усього терміну його експлуатації, відповідно до умов цієї "Обмеженої гарантії та Відмови від відповідальності"(далі по тексту "Гарантія").

  #1. Повернення
  У тому випадку, коли користувач вважає, що Кейс несправний і на виявлену несправність поширюється ця Гарантія, йому необхідно звернутися до Plasticase і подати претензію відповідного змісту. Зв'язатися зі службою технічної підтримки клієнтів Plasticase можна за телефоном 1-800-783-6883 з 9:00 до 17:00 у робочі дні тижня.

  У тих випадках, коли буде визначено, що виконати заміну деталей користувач зможе власноруч, Plasticase залишає за собою право відправити запасні частини безпосередньо користувачеві, щоб він встановив їх сам. У іншому випадку користувач має оплатити доставку Кейса у компанію Plasticase за адресою 1059 Boulevard des Entreprises Ouest, Terrebonne, QC J6Y 1V2, Canada для його перевірки.

  Факт несправності Кейса може бути встановлений виключно компанією Plasticase після його огляду. Витрати на доставку Кейса будуть відшкодовані, але лише за умови надання документа, що підтверджує факт доставки. Якщо ж за результатами огляду буде виявлено, що Кейс не має дефектів, вартість доставки не відшкодовується.

  #2. Ремонт або Заміна
  Зобов'язання компанії Plasticase у рамках даної Гарантії обмежуються виключно ремонтом або заміною Кейса, у котрого був виявлений дефект і факт його наявності підтверджений Plasticase. Після перевірки з боку Plasticase Кейс або його частини, у яких був виявлений дефект, будуть відремонтовані або замінені безкоштовно. Кейс буде відправлений клієнту компанією Plasticase.

  #3. Обмеження
  Ця гарантія поширюється тільки на початкового покупця і за умови, що покупець негайно повідомить Plasticase про будь-які виявлені дефекти. Plasticase не несе відповідальності за будь-які інші дефекти або пошкодження, включаючи, окрім іншого, будь-які дефекти або пошкодження, спричинені або що виникли внаслідок:

  • будь-яких змін конструкції Кейса, зроблених будь-ким, окрім Plasticase;
  • нещасного випадку;
  • шкоди, заподіяної умисною або необережною дією третьої особи;
  • недбалості або зловживання;
  • зносу;
  • неправильного поводження;
  • нездатності використовувати Кейс безпечно і розумним чином, або
  • обставин непереборної сили (форс-мажору).


  Ця Гарантія не поширюється на Кейс, який, на думку Plasticase, був конструктивно змінений, модифікований або відремонтований без дозволу компанії Plasticase.

  ВИЩЕЗАЗНАЧЕНА ГАРАНТІЯ Є ЄДИНОЮ. PLASTICASE ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ІНШИХ ГАРАНТІЙ, ПИСЬМОВИХ АБО УСНИХ, ВИРАЖЕНИХ ЯВНО АБО ТАКИХ, ЩО МАЮТЬСЯ НА УВАЗІ, ЗОКРЕМА, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ГАРАНТІЯМИ ТОВАРНОЇ ПРИДАТНОСТІ І ВІДПОВІДНОСТІ ПЕВНІЙ МЕТІ.

  #4. Відповідальність
  Сукупна відповідальність Plasticase за будь-які збитки, спричинені використанням або володіння Кейсом, незалежно від форми позову, будь то договір або правопорушення, включаючи недбалість або сувору відповідальність, обмежується купівельною ціною Кейса.

  НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН PLASTICASE НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД КЛІЄНТОМ АБО БУДЬ-ЯКОЮ ІНШОЮ СТОРОНОЮ ЗА ЯВНІ, ОСОБЛИВІ, ВИПАДКОВІ, УМОВНІ АБО ПОБІЧНІ ЗБИТКИ, СПРИЧИНЕНІ ВИКОРИСТАННЯМ АБО ВОЛОДІННЯМ КЕЙСА, ВКЛЮЧНО З ВАРТІСТЮ ВМІСТУ КЕЙСА І БЕЗ НЬОГО, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЧИ БУЛА PLASTICASE ПРОІНФОРМОВАНА АБО НЕ ПРОІНФОРМОВАНА ПРО МОЖЛИВИЙ ФАКТ ТАКИХ ЗБИТКІВ ЧИ ВИТРАТ. ДАНІ ОБМЕЖЕННЯ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА НЕДОСЯГНЕННЯ СУТТЄВОЇ ЦІЛІ БУДЬ-ЯКИМ ОБМЕЖЕНИМ ЗАСОБОМ СУДОВОГО ЗАХИСТУ.